Burhaniye Belediyesi 2.Voleybol Turnuvası Katılımcılarından Başkan Deveciler'e Ziyaret

Burhaniye Belediyesi 2.Voleybol Turnuvası Katılımcılarından Başkan Deveciler'e Ziyaret

24.1.2024

Burhaniye Belediyesi 2. Voleybol Turnuvasının katılımcılarından olan Adres İstanbul, Ateş Spor ve geçtiğimiz Ocak ayında Burhaniye Belediyesi tarafından düzenlenen 100. Yıl Cumhuriyet Voleybol Turnasının 1.si ve 2.si olan Çengelköy Voleybol ve Kuzey Ege Gelişim Spor takımları Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’i makamında ziyaret etti.

 

Yapılan ziyarete Kuzey Ege Gelişim Spor Kulübü Başkanı Başar Ünder, Kuzey Ege Gelişim Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kamil İrem, Çengelköy Voleybol Takımı Kulüp Başkanı Alper Çokbilgin ve Çengelköy Voleybol Takımı Antrenörü Elif Güneş, İstanbul Adres Kulübü Başkanı Birkan Ülkütaşır ve Ateş Spor Kulübü Başkanı Ali Ateş Onur katıldı. Yapılan ziyarette Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’e , spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı Çengelköy Voleybol Takımı Antrenörü Elif Güneş tarafından plaket takdim edildi.

 

Burhaniye’de voleyboldan, satranca, basketboldan, futbola kadar her daldaki spora desteklerin devam edeceğini belirten Başkan Deveciler, “Buraya kadar gelerek bizleri ödüllendiren Adres İstanbul, Ateş Spor, Çengelköy Voleybol ve Kuzey Ege Gelişim Spor Takımlarına çok teşekkür ediyorum. İlçemizde spor ile ilgili daha çok faaliyet düzenleyerek her zaman olduğu gibi Burhaniye’de spora ve sporcuya verilen değeri arttıracağız” dedi.