Burhaniye 2024’e Işıl Işıl Girecek

Burhaniye 2024’e Işıl Işıl Girecek

28.12.2023
2023 yılının bitimine sayılı günler kala Cumhuriyet Meydanı, Ali Çetinkaya Caddesi ve Burhaniye Belediyesi yılbaşı süslemeleriyle ışıldadı.
 
Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Elektrik İşleri ekipleri tarafından ilçe merkezinde bulunan Ali Çetinkaya Caddesi, Cumhuriyet Meydanı ve Burhaniye Belediyesi üzerinde gerçekleştirilen ilk süslemeler ile meydan ve caddeler ışıl ışıl parladı.
 
Burhaniye Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da meydan ve caddelerin yeni yıl öncesinde ışık ve yılbaşı figürleriyle süslendiğini belirten Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, süslemelerin ilçe genelinde yaşayan vatandaşların ilgisini çektiğini ve beğenildiğini belirtti.
 
Başkan Deveciler açıklamasında, "Bu vesileyle, 2024 yılına kısa bir süre kala Burhaniye Belediyesi olarak tüm halkımızın yeni yılını en içten dileklerimizle kutluyor; 2024 yılının Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün "Yurtta sulh, dünyada sulh" ilkesinden hareketle dünyaya barış, tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyoruz" dedi.