Başkan Deveciler Yoğun Yağış ve Fırtınadan Etkilenen Siteleri Ziyaret Etti

Başkan Deveciler Yoğun Yağış ve Fırtınadan Etkilenen Siteleri Ziyaret Etti

02.12.2023
Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler geçtiğimiz hafta sonu aşırı yağış ve lodosun etkili olduğu Ali Çetinkaya Mahallesi’nde şiddetli lodos etkisiyle birlikte yükselen deniz suyu baskınından dolayı zarar gören İmko Sitesi ve Orjan Sitesi'ni ziyaret etti.
 
Yapılan ziyaretlerde İmko Sitesi Başkanı Mehmet Ali Uysal ve Orjan Sitesi Başkanı Mehmet Aydın Fettahoğlu’nu Başkan Yardımcıları Tamer Midilli, Oktay Erbalaban ve Burhaniye Belediyesi Birim Müdürleri ile ziyaret eden Başkan Deveciler, site yönetimlerinin talep ve önerilerini dinleyerek yapılan ve yapılabilecek çalışmaların son durumları ile ilgili bilgi aldı.
 
Yapılan ziyaretlerin ardından açıklama yapan Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “Geçtiğimiz hafta sonu ilçemizi etkisi altına alan sağanak yağış ve kuvvetli lodos sonrası Ali Çetinkaya Mahalle'mizi ziyaret ederek hem vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik, hem de site başkanlarımızdan ekiplerimizin yapmış olduğu çalışmalar ve son durum hakkında bilgi aldık. Vatandaşlarımızın daha büyük bir sorun yaşamaması için ekiplerimiz her an teyakkuz halindedir. Yağışlardan ve kuvvetli lodostan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.