Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde Tam Gaz Mesai

Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde Tam Gaz Mesai

15.11.2023
Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, sonbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte ilçe genelinde temizlik çalışmalarına hız verdi. Mevsimsel değişimden kaynaklanan olumsuzlukların giderilmesi ve daha temiz bir çevre için çalışmalarını yürüten ekipler, Burhaniye'nin tüm cadde ve sokaklarında temizlik mesaisine yoğun bir şekilde devam ediyor.
 
Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren çöp taksiler ve traktörlü temizlik ekipleri, vatandaşların daha temiz ve sağlıklı ortamda hayatlarını sürdürebilmeleri için moloz, bahçe ve mobilya atıklarını anında toplarken, Vatandaşlardan gelen talepleri daha hızlı şekilde yerine getiren çöp taksi ekipleri, belirlenen program dahilinde ilçenin dört bir yanında kesintisiz görev yapıyor.
 
Temizlik çalışmalarını yakından takip eden Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Çağrı Birimenler, “Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz sokaklarımızı dip bucak temizliyorlar. Burhaniye’mizin pırıl pırıl, tertemiz olması için yoğun bir mesai harcayan ve tertemiz bir Burhaniye için var gücüyle çalışan tüm mesai arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum” dedi.