Vali Ustaoğlu, Başkan Deveciler'i Ziyaret Etti

Vali Ustaoğlu, Başkan Deveciler'i Ziyaret Etti

17.10.2023

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’i makamında ziyaret etti.
Balıkesir Valisi Vali Ustaoğlu, Bugün yaptığı Kaymakamlık ziyaretinden sonra ikinci ziyaretini Burhaniye Belediyesine gerçekleştirdi. Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler Burhaniye Belediye Başkan Yardımcıları ve Burhaniye Belediyesi birim müdürleri tarafından karşılanan Vali Ustaoğlu’na Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş eşlik etti.
Burhaniye’nin genel ve demografik yapısıyla birlikte, Burhaniye Belediyesi tarafından yapılan hizmetler hakkında bilgiler alan Vali Ustaoğlu, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in hayata geçirdiği projeler hakkında da bilgiler aldı.
Vali Ustaoğlu’na Burhaniye’nin kültür, sanat, spor ve sağlık projelerinin yanı sıra sosyal belediyecilik anlamında da bölgede öncü olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Belediyesi olarak Türkiye’ye örnek projeler gerçekleştirdiklerini ve gerçekleştirmeye devam edeceklerini ifade etti. Göreve gelinen ilk andan itibaren sosyal belediyecilik anlayışını benimsediklerini belirten Deveciler, Yaz sezonunda da bölgenin cazibe ve tatil merkezi olduğunu da sözlerine ekledi. 4.5 yıllık hizmet serüveni kısa film olarak gösterildi. İlerleyen dönemde de Burhaniye’ye kazandırılacak yeni projelerin detaylarını Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu ile paylaştı. Yapılan sohbetin ardından Başkan Deveciler, Burhaniye için büyük bir önem arz eden “Burhaniye Meydan ve Eski İlçe Devlet Hastanesi” projeleri hakkında Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu ile fikir alışverişinde bulundu.
Burhaniye’deki gelişmeleri takip ettiğini söyleyen Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Burhaniye’nin hızlı bir ivme kazandığını, yapılan hizmetlerin halkın nezdinde takdir kazandığını ifade etti.
Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’e teşekkür eden Vali Ustaoğlu, yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Deveciler’e yaptığı çalışmalarda başarılar diledi. Sohbet eşliğinde devam eden ziyaret hediye takdimlerinden sonra, Vali İsmail Ustaoğlu ve Kaymakam İlyas Memiş’in belediye’den ayrılması ile son buldu.