Burhaniye'de Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Burhaniye'de Bayramlaşma Töreni Yapıldı

29.6.2023

Kurban Bayramı’nın 2. günü Burhaniye Şehit Turhan Bayraktar Parkı’nda yapılan bayramlaşma törenine ;Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Garnizon Komutanı Topçu Yarbay Mustafa Kıraç, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Çağdaş Ak, İlçe Emniyet Müdürü Metin Kartal, Belediye Başkan Yardımcıları Oktay Erbalaban ve Tamer Midilli, Siyasi Parti Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri ve diğer ilçe protokolü temsilcileri katıldı.

Burhaniye Şehit Turhan Bayraktar Parkı’nda düzenlenen törende, ilçe protokolü halkla bayramlaşarak bayramlarını kutladı. Vatandaşlarla bayramlaşan protokol daha sonra; İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı,Burhaniye Devlet Hastanesi, Burhaniye Kenan Sucuoğlu Huzurevi’ni ziyaret etti.  Huzurevi ziyaretinde büyüklerimizle biraya gelerek sohbet eden Başkan Deveciler,

Bayramı hastanede geçirmek zorunda kalan hasta ve yakınlarıyla da tek tek bayramlaşarak sohbet etti. Burhaniye'de bayramlaşma programı ile Bayramın birlik ve beraberlik ruhu hep bir arada yaşandı.