Başkan Deveciler Tıp Bayramı’nı Kutladı

Başkan Deveciler Tıp Bayramı’nı Kutladı

17.3.2022

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler Tıp Bayramı dolayısıyla ilçede bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler başta Devlet hastanesi olmak üzere, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve ilçede faaliyet gösteren sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek sağlıkçıların Tıp Bayramı’nı kutladı.

Tıp Bayramı dolayısıyla yaptığı ziyaretler kapsamında, ilk olarak Burhaniye Devlet Hastanesi’nde Başhekim Evren Akgöl ile bir araya gelen Başkan Deveciler, Akgöl ile beraber hastanede görevli sağlık personellerinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Daha sonra İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Deveciler, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Faruk Kendigelen ve ekibinin de Tıp Bayramı’nı kutladı. Deveciler, Burhaniye Belediyesi Tabiplik binasında görev yapan sağlıkçıları da ziyaret etti. İşyeri hekimleri, Diyetisyen ve sağlık personellerinin tek tek bayramını kutlayan Deveciler herkese başarılar diledi.

Tüm sağlık çalışanlarına çiçek ve hediyelerin verildiği ziyaretlere ayrıca, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Midilli ve Belediye Sağlık İşleri Müdürü Barış Hakan da katıldı.