Başkan Deveciler’den Muhtar Eşlerine Jest

Başkan Deveciler’den Muhtar Eşlerine Jest

13.3.2022

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla mahalle muhtarlarını eşleriyle birlikte Blue Port Hotel’de misafir etti. Muhtarlar ve aileleriyle akşam yemeğinde buluşan Başkan Deveciler, misafirlerinin otelde konaklayarak güzel bir gün geçirmelerini de sağladı.

Başkan Deveciler, ayrıca katılan tüm muhtarların eşlerine ve kadın muhtarlara tablet, karanfil ve hediye paketleri hediye etti.

İlk olarak kura çekimi yapılarak kurada çıkan muhtar eşlerine verilen tabletler, sonra Başkan Deveciler tarafından yapılan sürprizle katılan tüm muhtar eşleri ve kadın muhtarlara hediye edildi.

Yemekte duygularını dile getiren Başkan Deveciler, muhtarların eşleri ve kadın muhtarlar için bir araya geldiklerini söyleyerek "Bugün kadınlara pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Hizmeti yaparken sosyal anlamda bir araya gelmeyi de ihmal etmiyoruz. Biz eleştirilere açığız. Çat kapı gelip sorunlarınızı söyleyebilirsiniz.

Muhtarların partisi olmaz, sizler şahsi seçiliyorsunuz, bizim de parti adına, vatandaşlarımız için o taktığımız rozeti çıkartmamız lazım. Hizmeti her kesime ayrım yapmaksızın oy versin vermesin yapıyoruz. Cami de bizim cemevi’de” dedi. 

Muhtarların aileleriyle birlikte güzel vakit geçirdiği yemek sonrası katılan tüm muhtarlar otelde konaklayarak misafir edildi.

Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in eşi Nuriye Deveciler’in eşlik ettiği geceye ayrıca Belediye Başkan Yardımcıları Tamer Midilli ve Murat Yazgan'da katıldı.