İkincisi Yapılan 2024 Bioderma Pro Teach Tour Balıkesir Ören Etabı Ödül Töreni Düzenlendi

İkincisi Yapılan 2024 Bioderma Pro Teach Tour Balıkesir Ören Etabı Ödül Töreni Düzenlendi

07.7.2024

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu'nun düzenlediği 2024 BİODERMA PRO BEACH TOUR BALIKESİR ÖREN ETABI, 3 gün süren mücadelelerin ardından Ören Sahili'nde düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

 

Ödül törenine Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş, Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Aytekin Durmaz, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Uğur Baysal, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Ayten Tuna, Balıkesir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Burç Özoğuz ve Burhaniye Belediyesi Meclis Üyesi Salihcan Yenikardaşlar katıldı.

 

Kadınlar kategorisinde:

  1. olan Babadağ Teleferik (Medine K. ve Anna K.) takımının madalyalarını Belediye Spor Kulübü Başkanı Burç Özoğuz, Bioderma hediye paketlerini ise Burhaniye Belediyesi Meclis Üyesi Salihcan Yenikardaşlar takdim etti.

 

  1. olan TVF Lisesi (Ceylin S. ve Su Ş.) takımının madalyalarını Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Ayten Tuna, Bioderma hediye paketlerini ise Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç takdim etti.

 

Balıkesir Ören etabında şampiyon olan N. Yaren S. ve Merve Ç. çiftinin madalyalarını Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Aytekin Durmaz, Bioderma hediye paketlerini ise Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş takdim etti.

 

Erkekler kategorisinde:

  1. olan Aleksey Atilla Ö. ve Tarık G. çiftinin madalyalarını Balıkesir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Burç Özoğuz, Bioderma hediye paketlerini ise Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Uğur Baysal takdim etti.

 

  1. olan Gain Spor Kompleksi (Hasan H.M. ve Ahmet Can T.) takımının madalyalarını Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Ayten Tuna, Bioderma hediye paketlerini ise Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç takdim etti.

 

Balıkesir Ören etabı şampiyonu olan Staff Coffee&Company (Yusuf Ö. ve Batuhan K.) takımının madalyalarını Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı Aytekin Durmaz, Bioderma hediye paketlerini ise Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş takdim etti.