Öğretmenler Mahallesinde Halk Şenliği Yapıldı

Öğretmenler Mahallesinde Halk Şenliği Yapıldı

30.9.2023
Bu yıl ilk defa düzenlenen Öğretmenler Mahallesi Halk Şenliği etkinliği Öğretmenler Mahallesi Meydanı’nda yapıldı. Yapılan şenliğe Burhaniye Belediye Başkan Yardımcıları Murat Yazgan ve Oktay Erbalaban katılım sağladı.
Yapılan Halk Şenliği, İbrahim Doğan’ın sunuculuğunda, Öğretmenler Mahallesi Muhtarı Nesrin Yıldırım Günaydın’ın konuşması ile başlarken, konuşmanın ardından Burhaniye Halk Meclisi Kadın Topluluğu Halk Oyunu gösterileri ile sahne aldı. Yapılan Halk Şenliği Türkü dinletileri ve Başkan Yardımcılarına yönelik soru-cevap olarak devam etti.
“HALK BELEDİYE BAŞKANLARINA ŞİKAYET VE TALEPLERİNİ İLETTİ”
Şenliğin arasında dilek ve temennileri dinleyen Burhaniye Belediye Başkan Yardımcıları, vatandaşların soru, istek ve düşüncelerini aldı. Vatandaşları tek tek dinleyip sordukları soruları yanıtlayan Başkan Yardımcıları, sorulan her soruyu özen ve dikkatle yanıtlarken sorunlar ile ilgili yapılabileceklerini, plan dahilinde programlanacağı zamanı ve konuşulan konuların gerekli merciilere iletilmesi hakkında bilgiler verdiler.
Katılımın yoğun olduğu Öğretmenler Mahallesi Halk Şenliği’nin bitiminde Başkan Yardımcıları Murat Yazgan ve Oktay Erbalaban “Burada konuştuğumuz tüm konular bizim önümüze ışık tutacak bizlerde bu ışığın yolunda sizlerin sorunlarının çözümü için birlikte yürüyeceğiz yapılan şenlik Burhaniye’mize hayırlı olsun. Katılım sağlayan her vatandaşa çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.