Erol Toydemir Son Yolculuğuna Uğurlandı

Erol Toydemir Son Yolculuğuna Uğurlandı

12.12.2022

Burhaniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görevli Zabıta Memuru Erol Toydemir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz günlerde evinde geçirdiği elim kaza sonucu hastaneye kaldırılan Burhaniye Belediyesinin sevilen Zabıtası Erol Toydemir (55) tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Görev yaptığı Burhaniye Belediyesine getirilen Toydemir’in cenazesi daha sonra Bahçelievler Mahallesi Camiisinde kılınan namazdan sonra Geriş Mezarlığına defnedildi.

Son yolculuğu öncesi mesai arkadaşlarından helallik almak için Belediye bahçesine getirilen Toydemir’i mesai arkadaşları yalnız bırakmadı. Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Toydemir için “29 yıldır belediyemizde Burhaniye’ye hizmet eden vefakar, cefakar, çalışkan ve özverili bir arkadaşımızdı. Onu kaybettiğimiz için çok üzgünüz; merhuma Allah’tan rahmet; ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

Belediyede helallik alındıktan sonra Bahçelievler Cami’sinde kılınan cenaze namazı sonrası Toydemir’in cenazesi Geriş Mezarlığı’na defnedildi. Cenazeye Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Başkan Yardımcıları Murat Yazgan, Oktay Erbalaban, Tamer Midilli, eski belediye başkanları Necmi Şengider ve Necdet Uysal, Burhaniye Emniyet Müdürü Metin Kartal, İlçe protokol müdürleri, Belediye meclis üyeleri ve Burhaniye Belediyesinde görev yaptığı mesai arkadaşlarıyla sevenleri katıldı.

1993 yılında Zabıta olarak Burhaniye Belediyesinde göreve başlayan Erol Toydemir (55) evli ve 2 çocuk babasıydı.