BAŞKAN UYSAL HİZMETTE SINIR TANIMIYOR: BELEDİYE FİLOSUNA 5 ARAÇ DAHA EKLENDİ

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, ilçede neye ihtiyaç varsa vatandaşın ayağına getirmeye devam ediyor. Burhaniye’nin ihtiyaç duyduğu 5 yeni hizmet aracını belediye filosuna katan Uysal, araç sıkıntısına el atarak hizmette sınır tanımıyor.

Başkan Uysal, Belediye özkaynakları ile satın alınan 2 hidrolik sıkıştırmalı, 8 metreküplük çöp kamyonu,1 kazıcı–yükleyici iş makinası ve 2 elektrikli yol süpürme aracını daha belediye araç filosuna kattı. 785 bin liralık yatırımla, KDV muafiyeti kullanılarak ve 101 bin 660 lira kar sağlanarak satın alınan 5 araç hizmete sunuldu. Belediye Hizmet Binası önünde gerçekleşen kurban kesiminde, Başkan Yardımcıları Cemal Akkılınç, Cemil Bahadır ve Güngör Persil hazır bulundu.

AMAÇ KALİTELİ VE HIZLI HİZMET

8 metreküplük çöp kamyonlarıyla, kırsal mahallelerde ve şehir içinde daha hızlı hizmet verileceğini söyleyen Uysal, Fen İşleri Müdürlüğü’nün ihtiyaç duyduğu kazıcı-yükleyici iş makinası ve Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kullanılacak vakumlu yol süpürme araçları sayesinde vatandaşlara daha kaliteli ve modern imkanlarla hizmet edileceğini belirtti. Uysal, “Halkımıza daha iyi hizmet sunmak adına, araç filomuzdaki eksiklikleri gideriyoruz, ihtiyaçlar doğrultusunda yeni araçlar almaya devam ediyoruz. Hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla aldığımız araçlarımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.